Ev Haberleri
Hazır Ev Sistemleri PDF Yazdır E-posta

?Merak ettiğiniz hayalinizdeki evler size çok yakın?;

Türkiye?de yaygınlaşmaya başlayan, sağlamlığının yanı sıra ısı yalıtımı ve çabuk inşa edilmesi gibi özellikleriyle tercih edilen Prefabrik ve Çelik Ev yapılarıdır. 

?Dört mevsim, rahatlıkla kullanılabilecek, her türlü konfora sahip evler."

Modern ve klasik mimari tarzlarına göre gelişen inşaat sektörünün yeniliklerine açık hizmet anlayışı, depreme karşı dayanıklılığı, mükemmel ısı yalıtımı, isteğe göre ayarlanan hayalinizdeki evlere hazır ev sistemleri ile mümkündür.

 ?Ülkemizin her bölgesinde iklim ve zemin yapısına uygun, gerek ülkemizin soğuk iklimine sahip karasal illerde ve gerekse de Akdeniz ve Ege iklimine sahip yağışlı illerimizde bütün bir yıl rahatlıkla kullanarak doğal ortamların içerisinde barınabilecekleri evler.

Hazır Ev Sistemleri ?Klasik yapı sistemine göre daha güvenli olan, istenildiği takdirde sökülerek başka yerlere nakledilebilen, zarif, estetik ve imalatı sırasında çevre kirliliğine neden olmayan binalardır.

 
DEPREM ÖLDÜRMEZ İHMAL ÖLDÜRÜR DEPREM İÇİN BİZ VARIZ
sözümüzle 10 şiddetinde depreme dayanıklı olan binaları özel yalıtımlı duvarlarıyla yazın serin, kışın sıcak ısı yalıtımı sağlayacak şekildedir.

Çelik evler hafif yapılar olduğu için büyük temeller ve inşaat çalışmaları gerektirmez, üstelik de 30 gün gibi çok kısa sürede tamamlanır?. Prefabrik evler ise bu özellik ile birlikte daha kısa sürede teslimini sağlayamak üzere 20 güne varan bir zaman içinde tamamlamaktayız.

hafif-celik-villa

 

Dünyada prefabrik haberleri

    Prefabrik dünyası ve hazır ev sistemlerinin gelişmeleri hakkında bilgi için tıklayınız...