Ev Haberleri
Konteyner PDF Yazdır E-posta

konteyner teknik_ozellikler Konteyner her türlü hava şarlarına dayanıklılık gösterebilen, taşınma ve istiflenme imkanı sağlayan, taşımacılıktada kullanılabilen, yaşam alanları oluşturmayı sağlar.

Konteyner ölçüleri uluslar arası standartlar dahilinde üretilmektedir. Konteynerların hareket özelliği olması, tek ve çift katlı kullanılması gibi özellikleri sayesinde birçok alanda kullanılabilme imkanı sağlamaktadır. Konteynerlar bu özellikleri ile sadece şirket amaçlı değil, kişiye özel her türlü amaca hitap ederek üretilip kullanılabilir.

Konteyner ve prefabrik yapılar çeşitli şekillerde dizayn edilebilmekte ve ihtiyaçlar dahilinde üretilmektedir.
Konteynerlar, çeşitli düzenlemeler ile ufak çaplı bir eve bile dönüştürülebilir.
konteyner teknik cizim

 

Konteynerların içi, üreticiler tarafından müşterinin istediği standartlarda dizayn edilerek yapılmaktadır. Tüm çeşitlerde kullanılan malzemeler ile ısı koruyucu özelliği sağlanır. İstenildiğinde klima tercih olarak konulabilir. Konteyner içinde elektrik ve su tesisatı kaplama olarak iç dizaynın içinde gizli tesisat olarak yapılmaktadır. Konteynerlar isteğe ve talebe göre farklı ölçülerde yapılmaktadır.

 

Yanmayan malzemeden yapılması, montaj kolaylığı sayesinde tercih edilen konteynerlar site güvenliklerinde, şantiyelerde, tarlada, bahçede, hobi evleri, ofis kabini, wc kabini, duş kabini, yemekhane ve yatakhane kabinleri gibi kullanılarak yaşam alanları oluşturulur. Ayrıca deprem sonrası kullanım için üretimi kısa sürede mevcuttur.

Standart-Konteyner

2 el konteyner santiye-konteyneri-3 konteyner

 

Dünyada prefabrik haberleri

    Prefabrik dünyası ve hazır ev sistemlerinin gelişmeleri hakkında bilgi için tıklayınız...