Ev Haberleri
Sistem ve yapılar hakkında PDF Yazdır E-posta

prefabrik-celik-yapilar

Prefabrik Bina, Prefabrike Konut, Prefabrike Villa, Prefabrike Hazır Ev, Hazır Konut, Hazır Evler, Hazır Konutlar modern, çağdaş, kaliteyi ve ekonomiyi bir arada bulunduran ön üretimli hazır yapılardır. Hazır evler, motel üniteleri, bungalov ve tatil köyleri prefabrike yapılarla yapılmaktadır.

Üretimini yaptığımız prefabrik, prefabrik yapı, prefabrike, prefabrike ev, prefabrike konut, prefabrik villa, hazır ev, hazır konut ve hazır yapıların dış ve iç mekan duvar kaplamalarında yanmayan, ısı farklılıklarına dayanıklı, iklim şartlarından deforme olmayan fibercement doğal liftli çimento levhanların içerisinde ahşap talaşı, asbest, alçı, pvc elyaf yoktur.

Üretimini yaptığımız konteyner dış gövde sacı DEMONTABL KONTEYNER diye tabir ettiğimiz şekilde olup, bu özelliği ile konteyner daha sonra oluşabilecek hasarlarda gövde sacı kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Bu sayede konteyner daima ilk günkü yeniliğini koruyacaktır.


Ürettiğimiz Konteyner Çeşitleri ve Kullanım Alanları ; Prefabrik ve Prefabrike yapı sistemlerinde konteynerler çeşit olarak; Modül sistem konteyner, mobil konteyner, yük konteyner, demontabl konteyner, Özge Panel konteyner ve bunların her biri için (eğer yatakhane konteyner olarak kullanılacaksa) portatif ranza üretimimiz mevcuttur.


Konteynerler, Modül sistem konteyner, mobil konteyner, yük konteyner, demontabl konteyner, Özge Panel konteyner ve bunların her biri için (eğer prefabrike yatakhane konteyner olarak kullanılacaksa) portatif ranza üretimimiz mevcuttur. Kampanyalı konteyner fiyatları hakkında bilgi almak için kampanyamızı inceleyebilir yada iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizi arayıp konteynerler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konteyner genel kullanım alanları;
Demontabl Konteyner, Ofis konteyner, wc konteyner, duş konteyner, yatakhane konteyner, yemekhane konteyner, yük konteyner, sağlık konteyner (revir konteyner), mobil konteyner, satış konteyner (pazarlama konteyner), güvenlik konteyner (bekçi konteyner), kamp konteyner (camp container) genel olarak konteyner kullanım alanlarıdır

 

Dünyada prefabrik haberleri

    Prefabrik dünyası ve hazır ev sistemlerinin gelişmeleri hakkında bilgi için tıklayınız...